Overslaan en naar de inhoud gaan
Kerstdiner voor vrijwilligers

In ons Toon Hermans Huis hebben we donderdag 17 december ons traditionele kerstdiner gevierd. Een goede manier om onze vrijwilligers te bedanken voor hun enthousiasme en het vele werk dat zij verrichten. Deze keer hadden Margreet, Marion en Regien zich aangemeld om een dag de keuken in te duiken. Na een woord van welkom van het bestuur, het voorstellen van onze nieuwe bestuursleden en overige vrijwilligers en een uitleg van John Hermeling omdat wij een van de goede doelen zijn geworden van de Stichting Mont Ventoux kon het feestmaal beginnen. We hebben er enorm van genoten! Onze vrijwilligers vonden het leuk om elkaar te ontmoeten in een ontspannen sfeer. Deze vrijwilligersavond was weer een groot succes. Alle vrijwilligers van ons Toon Hermans Huis worden hartelijk bedankt voor hun inzet in het afgelopen jaar.