Overslaan en naar de inhoud gaan

Heb je zin om samen op pad te gaan? Wil je je conditie opbouwen, je hoofd leegmaken of gewoon buiten zijn in de frisse lucht? We weten allemaal dat wandelen gezond is, voor lichaam en geest. 

Samen wandelen biedt nog een extra mogelijkheid, je kunt met je medewandelaars wat praten, ervaringen uitwisselen, maar ook gewoon stil genieten van de natuur. 

Samen met Sportservice Ede organiseren wij deze wandelactiviteit op de woensdagmiddag. Deze activiteit is bedoeld voor mensen die kanker hebben of hebben gehad, maar ook partners en naasten zijn welkom. Er wordt rekening gehouden met ieders mogelijkheden en conditie.

We wandelen op woensdag 13 en 27 september en op 11 en 25 oktober van 13.30 uur tot 15.30 uur. 

We starten vanaf ons centrum aan de Hoflaan 2 in Ede. Na afloop van het wandelen staat daar een kop koffie of thee klaar.