Overslaan en naar de inhoud gaan

Het was al de derde keer dat Astrid van Doorn een etentje voor ons organiseerde. Samen met haar vriendinnen Brunhilde en Pia kookte ze de sterren van de hemel om onze vrijwilligers te bedanken voor hun goede zorgen.

Wat was het weer goed verzorgd. Alleen het bordje bij de ingang van het prachtige pand aan de Oortlaan gaf ons al een warm gevoel: ‘Welkom toppers van het Toon Hermans Huis’. En dan het eten? Heerlijk! Astrid organiseerde dit etentje voor onze vrijwilligers, omdat ze zo hartelijke ontvangen was toen ze zelf in het Oncologisch Centrum kwam. Tijdens haar welkomstwoordje vertelde ze hoe een van onze gastvrouwen haar afleidde toen ze in spanning in de wachtkamer zat. Haar even niet liet denken aan de misschien wel slechte boodschap die ze ging krijgen. Toen ze later van de arts hoorde dat deze dame een vrijwilliger van ons Toon Hermans Huis was, vond ze dat zo bijzonder dat ze besloot een etentje te organiseren. En niet één keer, het was zo’n succes dat ze spontaan aanbood dit etentje jaarlijks te organiseren. Astrid, Brunhilde en Pia, heel erg bedankt voor deze verwennerij, we hebben weer genoten.

 

Etentje 5

Etentje 6

Etentje 4

 

Etentje 3

Etentje 1

 Etentje 2